Projektowanie stron www
Projektowanie stron www
Materiały reklamowe i druk
Materiały reklamowe i druk
Administracja stron www
Administracja stron www
Pozycjonowanie stron internetowych
Reklama w internecie
Sklepy internetowe
Sklepy internetowe
Aplikacje webowe dla firm
Aplikacje webowe dla firm

Administracja stron internetowych

Czym jest administracja stroną internetową ?

Administrując stroną internetową, przejmujemy obowiązki związane z zapewnieniem poprawnego jej funkcjonowania. Gwarantujemy stabilność i ciągłość działania witryny, dbając o jej bezpieczeństwo i poprawne wyświetlanie w przeglądarkach internetowych.

Zarządzanie stroną internetową wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i należytych umiejętności, gdyż jest to proces mający duże znaczenie w kontekście funkcjonowania witryny. Z tego względu warto powierzyć go specjalistom. Dzięki współpracy w zakresie administracji stroną oferujemy wsparcie kompetentnych fachowców, którzy będą w stanie skutecznie administrować i aktualizować Państwa witrynę.

Jak działamy

Projektowanie stron www
1. Analizujemy potrzeby Klienta. Dobieramy rozwiązania i przygotowujemy indywidualną ofertę administracji.
Projektowanie stron www
2. Tworzymy specyfikacje na podstawie zaproponowanych rozwiązań i podpisujemy umowę.
Projektowanie stron www
3. Rozpoczynamy administrację witryną.

Jeżeli masz pytania odnośnie naszej oferty lub chciałbyś uzyskać wycenę prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 606 967 953 lub za pomocą formularza

Warianty współpracy

Jednorazowa aktualizacja

Wariant współpracy skierowany do Klientów, którzy aktualizują swoje strony stosunkowo rzadko. W tym przypadku wycena usługi dokonywana jest za każdym razem, gdy mają zostać przeprowadzone prace administracyjne, a jej koszt zależy od specyfikacji pracy, jaka jest do wykonania.

Abonament miesięczny

Wariant współpracy skierowany do Klientów, którzy potrzebują regularnej opieki nad stroną internetową i częstych aktualizacji treści. Wycena miesięcznego kosztu usługi odbywa się indywidualnie i zależy od zakresu oraz częstotliwości wykonywanych prac.

Wykorzystaj wiedzę specjalistów

Cel, jaki przed sobą stawiamy, to zapewnienie wsparcia informatycznego ze strony wysokiej klasy specjalistów IT, których umiejętności i wiedzę indywidualnie dopasowujemy do każdego projektu. Dokładnie analizujemy potrzeby klienta i na tej podstawie dobieramy fachowców, którzy są w stanie skutecznie wywiązać się z powierzonych im zadań i spełnić oczekiwania pokładane wobec naszej firmy.

Bezpłatna wycena

Jeżeli masz pytania odnośnie naszej oferty lub chciałbyś uzyskać wycenę, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 606 967 953 lub za pomocą formularza.

Agencja Interaktywna

DANE KONTAKTOWE

+ 606 967 953

+ kontakt@agencja-it.pl